Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Istebna

Istebna, śląskie

  • 579 000 zł
  • 125 m²
  • 4 632 zł/m²

Zdjęcie

Sebastian Wiśnio...

Skontaktuj się

Dom Istebna

Istebna, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

579 000 zł

125 m²

4 632 zł/m²

Dom Istebna

Zaktualizowane: 15 maja 2026

579 000 zł 125 m² 4 632 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia działki:
660 000 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1929

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

2

Powierzchnia działki:

660 000 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1929

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 579 000 zł (4 632 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 125 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 1929
  •   materiał budowy: drewno
  • Działka: 660 000 m²
  •   kształt: nieregularny; staw / oczko wodne
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: prąd, gaz
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-4-DS-INVEST

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

SEBASTIAN WIŚNIOWSKI
Agent prowadzący
 

Istebna widokowa nieruchomość 6600 m² + dom + staw w tym 1600 m² działki budowlanej Beskid Śląski

Na sprzedaż nieruchomość w Istebnej z istniejącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy ok. (...)

Agent

Sebastian Wiśniowski

572 711...

572 711 788

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Sebastian Wiśniowski

572 711...

572 711 788

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Sebastian Wiśniowski

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości