Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nowe domy Istebna

8 ogłoszeń

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 399 000 zł116 m² 12 060,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowo wybudowany dom pod Złotym Groniem - Beskid Śląski agencyjnej! Zobacz video, wirtualny spacer, rzuty! Gotowy do odbioru! Dom pod Złotym Groniem to całoroczny nowo wybudowany dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł116 m² 12 060,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom pod Złotem - Beskid Śląski agencyjnej! Zobacz video, wirtualny spacer, rzuty! Gotowy dom do odbioru! Dom pod Złotem to gotowy do odbioru całoroczny dom jednorodzinny z myślą o osobach.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Istebna

Domy od 116 m² do 116 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:116 - 116 m²

Gotowy, wybudowany dom pod Złotym Groniem - Beskid Śląski agencyjnej! Zobacz video, wirtualny spacer, rzuty! Gotowy dom do odbioru! Dom pod Złotem to gotowy do odbioru całoroczny dom jednorodzinny.

Szczegóły inwestycji

1 399 000 zł116 m² 12 060,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowy, wybudowany dom pod Złotym Groniem - Beskid Śląski agencyjnej! Zobacz video, wirtualny spacer, rzuty! Dom pod Złotym Groniem to całoroczny nowo wybudowany dom jednorodzinny z bali,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł116 m² 12 060,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł116 m² 13 534,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 819 m²

Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja "złota Polana" kameralny kompleks trzech całorocznych domów z bali, położony na jednej z najbardziej spektakularnych widokowo działek w Beskidzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł116 m² 12 060,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom pod Złotem - Beskid Śląski agencyjnej! Zobacz video, wirtualny spacer, rzuty! Gotowy dom do odbioru! Dom pod Złotem to gotowy do odbioru całoroczny dom jednorodzinny z bali, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł116 m² 12 060,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Istebna

Istebna,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²